Lyons Grup Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Lyons Grup Hi̇zmetleri̇mi̇z
Lyons Grup Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Peyzaj Uygulamaları

Peyzaj Uygulamaları

Peyzaj uygulamaları uzmanlık gerektirir.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Lyons Grup temel anlayışı sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti

işleyiş sorunlarını, problemlerini çözmeye, değişim isteklerinde değişimlerini yönetmeye, Aynı performansta beklenilen sonucun üstüne çıkarmayı (verimliliği artırma= Maliyetleri düşürüp, karlılığı artırma) şirketlerin durumunu profilini iyileştirmeyi amaçlayan bir daldır.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizliğin misyonu, rekabet anlayışından daha iyi hizmet üretmek ve sistemler geliştirmektir. Geliştirilen sistemler sonucu üretilen hizmetler bulunduğunuz ortamlarda sağlığınızı güvence altına alacaktır.

Dönemsel Personel Hizmetleri

Dönemsel Personel Hizmetleri

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. Lyons Grup., firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli outsource elemanların tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunar.

Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır.

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik hizmetleri, genellikle ağır sanayi, fabrika ve imalathane gibi orta ve büyük ölçekli işler yapan kuruluşlara verilen bir hizmettir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe ve cam temizliği uzmanlık gerektirir. Son yıllarda giydirme cam cepheli binaların çoğalması, dış cephe cam temizliğinde kullanılan ekipmanların önemini daha da arttırmıştır.

Bordrolama Hizmeti

Bordrolama Hizmeti

Bordrolama hizmetleri, sanayisi gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Whatsapp Destek